Munkavégzés helye:
Szeged és vonzáskörzete, valamint alkalmanként az ország egész területén

Munkakör:

  • víz-, gáz-, fűtésrendszerek kiépítése
  • épületgépészeti rendszerek általános karbantartása, ellenőrzése
  • fűtési és hűtési rendszerek szerelése, karbantartása
  • víz- és csatornarendszerek karbantartása
  • gázkészülékek szerelése, beüzemelése, javítása

Elvárásaink:

  • szakirányú középfokú végzettség:
    • víz-, gáz-, központifűtés szerelő
    • gázkészülék szerelő
    • klímaszerelő
    • épületgépész technikus
  • B kategóriás jogosítvány
  • 1-3 év munkatapasztalat
  • önálló munkavégzésre való hajlandóság és képesség
  • felelősségtudat, igényes munkavégzés
  • rugalmasság, meghízhatóság

Előny:

  • arcképes gázszerelői igazolvány
  • acél és műanyag hegesztési képzettség, tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • teljes munkaidő
  • dinamikusan fejlődő, fiatalos csapat
  • kulturált környezet, jó munkakörülmények, korszerű eszközök és szerszámok
  • vidéki feladatok esetén utazás és szállás biztosítása
  • versenyképes fizetés
Víz-, gáz-, fűtésszerelő állás

Érdeklődni az alábbi elérhetőségeken lehetséges:

GMBS Kft.

A tevékenységünkre vonatkozóan felelősségbiztosítással rendelkezünk.